Salatka tort

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu naszych także nie tylko polskich potraw. Ważna je osiągać praktycznie z każdego warzywa, zintegrowanego z innymi w prawidłowych proporcjach i odpowiednio doprawionego. Nic więc dziwnego, iż nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, która nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, tylko stanowi zarówno prawdziwą bombą witaminową, potrzebną do mieszkania swego ciała w fantastycznej kondycji.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy dostać w sklepach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W wielu wypadkach jednak nic dużo smakują samodzielnie komponowane surówki, a samym ich zabiegiem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub czarnego ich szatkowania. To zatem w wszelkim domu przyda się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To małe urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w każdej kuchni. Jest zaopatrzone w odpowiedni pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w pełni, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Dobrej formie rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to rób na to, jak zrobić pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę sekund. Wystarczy, że wrzucimy do środka marchewkę, cebulę, kapustę, czy dowolne inne warzywa w takiej kombinacji, którą wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, a po paru minutach możemy wybrać cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. Natomiast to wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania wyciągu z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a właśnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która potrzebuje o tym, żeby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To narzędzie, które składa nasz czas, i zachęca do tego, aby jeść jeszcze wiele surowych, świeżo siekanych warzyw!