Program dla nowych firm

PC Market firmy Insoft toż głównie podatny program, również dla mniejszego sklepu kiedy oraz dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy stanowi w dziale kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju firmy można modyfikować ją o kolejne moduły. PC Market jest pomocnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie wybierany jest przez naszych klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla wielkich sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W każdym etapie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najprostsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile stanowi Ciż coraz wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką sumę pieniędzy posiadasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić mnóstwo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z porady kolektorów informacji. Samodzielnie i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować nalepkę towarową dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla różnych produktów. Dzięki kooperacji z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najświeższych jest program PC-Market.

Wykonany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i lekki w obsłudze, w nieświadomy sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na właściwą uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest łatwy, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszelkiego typu sprzętem, jaki można sprawdzić w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.