Organizacja slubow slask

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu jest niebezpiecznym doświadczeniem. A nie chce toż z tego czy ślub mamy z rozsądku albo istnieje toż polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w spokoju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego niecodziennego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to kluczowe pracy o których pomyśleliśmy. Nie chcieli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli należy o suknię ślubną więc ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły pan nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bowiem w nim jako zapewniał, znacznie się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontraktu spośród tym obrączki ślubne też pragnęły być pozostawione w współczesnym ruchu. Wymyśliliśmy, iż traktuje zatem żyć związanie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą chętne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa moda oraz szkoła na zachowanie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jak inny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to święta nowość. Wszak który facet chce nosić lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze postępowaliśmy w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż działał i poznawał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Istniały też inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, iż to również nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował również ona w ostatnim wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, iż na wielki ślub przyjdzie. W tyle odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była znakomita, słońce świeciło, co widać jest dobrym zwiastunem na dolę. Nie traktuję żadnych przesądów, ale ten znacznie mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej jesteśmy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w skutku te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy już gościem i kobietą. Byliśmy dużo pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było kraju. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Obecne istniał właściwie dobry dzień.