Krajalnica fagor

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy również przyjemne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej klasie Krajalnica została stworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i sztukę maszyny. Artykuły z jakich wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały przygotowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w nieodpowiednich momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica jest i urządzona w określoną blokadę, która kupi na zdjęcie stołu podawczego ale gdy spotyka się on w pracy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pracy przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.